-

En az kiralama süresi 3 gündür.

Sigortaların geçerlilikleri, Trafik kaza, Hırsızlık ve Akol raporlarının ibraz edilmemesi ve/veya aracın alkol, uyuşturucu etkisi altında kullanılması ve/veya yasal hız sınırlarının aşılması halinde kendiliğinden ortadan kalkar. Cam, ayna ve far kırılması, lastiklerin yarılması ile kullanım hatalarından doğacak zararlar, sigorta kapsamı dışında tutulmuştur.

Ödemeler geçerlilikleri Cars Rental Antalya Rent a Car tarafından kabul edilen kredi kartlarıyla yapılabilir. Seçilen ödeme türüne bakılmaksızın, yaklaşık kira bedeli araç teslimi sırasında tahsil edilecek, kesin hesaplama kira bitiminde yapılacaktır. Kira bedeline ek olarak kredi kartından araç grubuna göre değişen tutarlarda depozit amaçlı provizyon alınır.

Çoğu şirket en az 22 yaşındaysanız araba kiralamanıza izin verecektir (bazı şirketler daha genç sürücülere de kiralama yapar). Ancak 25 yaşından küçükseniz yine de "genç sürücü bedeli" ödemeniz gerekebilir.

Yabancılar ülkemizde araba kiralayabilir mi? "EVET" sorunun cevabıdır. Yabancı misafirlerimiz için ülkemizde araç kiralama TC. Vatandaş olmanıza veya oturma iznine sahip olmanıza gerek yoktur. Turist vatandaşlar, tüm araç kiralama işlerini pasaportları üzerinden kolaylıkla yapabilirler. (Pasaport ve Ehliyet) Bu uygulama bazı kanunlarla da garanti altına alınmış olup, AB üye ülke vatandaşları ülkemizde gerekli bildirimleri yaptıktan sonra aracı kullanabilirler.

Yabancılar ülkemizde araba kiralayabilir mi? "EVET" sorunun cevabıdır. Yabancı misafirlerimiz için ülkemizde araç kiralama TC. Vatandaş olmanıza veya oturma iznine sahip olmanıza gerek yoktur. Turist vatandaşlar, tüm araç kiralama işlerini pasaportları üzerinden kolaylıkla yapabilirler. Bu uygulama bazı kanunlarla da garanti altına alınmış olup, AB üye ülke vatandaşları ülkemizde gerekli bildirimleri yaptıktan sonra aracı kullanabilirler. Gerekli evraklar: Pasaport Ehliyet

30 gün ve üzeri araç kiralama ihtiyaçlarınız için +90 544 240 0 724 numaralı telefonumuzu arayabilirsiniz.

Evet, firmamıza özel bu hizmet verilmektedir, Ancak araç kategorisine göre sitemimiz üzerinden Findexs notu sorgulanarak, puanınza göre araç sınıfı belirlenmektedir.

Gördüğünüz fiyata araba, zorunlu koruma (ör. Hırsızlığa Karşı Koruma, Hasar Sorumluluk Güvencesi (CDW)) ve zorunlu ücretler (ör. tek yön ücretleri, havaalanı ek vergileri, yerel vergiler) dahildir. Ayrıca halihazırda eklediğiniz tüm ekstralar da dahildir (ör. GPS veya bebek koltukları). Kiralama noktasına geldiğinizde satın aldığınız ekstra korumayı kapsamaz. "Kiralama Koşulları" sayfamızdan daha ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Hayır, araçlarımız yurt dışına çıkartılamamaktadır.

Cars Rental Antalya Rent a Car aracını kiralayan dışındaki 3. şahısların kullanımları, ancak sürücü belgesi ve kimlik belgelerinin Cars Rental Antalya Rent a Car yetkilisi tarafından kira sözleşmesine kaydı halinde mümkündür.

Tabii ki. Araba rezervasyonu yaparken ilgili kişinin bilgilerini araç kiralama yaparken istediğiniz kişinin adını vermeniz yeterli olacaktır.

En az kiralama süresi 3 gündür.

GPS(Navigasyon cihazı) : Rezervasyon esnasında talep edilmesi halinde ek ücret karşılığında temin edilebilir. OGS cihazı : Kiralama süresi boyunca hizmet bedeli karşılığında temin edilebilir. Kullanım ücretleri ayrıca tahsil edilir. Bebek Koltuğu : Rezervasyon sırasında istenilmesi halinde ek ücret karşılığında sağlanabilir. Teslim ve Bırakma : Cars Rental Antalya Rent a Car istasyonlarının bulundukları merkezlerde istenilen yere araç teslimi ve / veya bırakılması 20 Euro karşılığında sağlanmaktadır. Cars Rental Antalya Rent a Car Araç Kiralama istasyonlarının bulunmadığı yerlerde km başına 0,30 Euro hesaplanır.

Gittiğiniz yeri ve ne amaçla kullanacagınızı düşünün. Bir SUV araba ile Antalya şehir dışında tarihi yerleri yada sahilleri gezmek harika olur ancak Antalya Şehir içinde küçük bir araba sürmek muhtemelen daha kolay olur. Diğerlerinin ne düşündüğüne göz atın. Tripadvisor gibi diğer paylaşım sitelerindede müşterilerin her bir kiralama şirketiyle ilgili beğendiği veya beğenmediği şeyleri öğrenebilirsiniz. Araç Seçimi yaparken vitesi kontrol etmeyi unutmayın. Bazı ülkelerde neredeyse herkes düz vites araba kullanırken bazı ülkelerde ise otomatik vites standarttır. Sürebileceğiniz viteste bir araba kiraladığınızdan emin olun!

Evet, araç kiralama sözleşmesi imzalamanız gerekiyor, bu sözleşme, aracın kullanımını hak sahibi olduğunuza ve buna karşılık sizin kira bedelini ödemeyi üstlendiğinizi belirtir.

En az 2 yıl geçerli sürücü belgesine sahip olmak ve üst sınıf araç kiralamalarında en az 25 yaşında olma koşulları aranır.

Aracı teslimi sırasında ehliyet, kimlik ve pasaportunuzun orijinal ve fotokopisinin yanınızda bulunması gerekmektedir. Aksi takdirde aracınız teslim edilmemektedir.

Arabanızı rezerve ederken sadece istediğiniz arabaya karar vermek. Kiralama noktasında şunlara ihtiyacınız olacak: Pasaportunuz İletişim bilgileriniz Ehliyetiniz Kredi kartı şartı yoktur. Bilgi: Her kiralama şirketinin kendi kuralları olduğu için arabanızın kiralama şartlarına göz attığınızdan emin olun.

Hire Car Antalya, Cars Rental Antalya, Rent Cars Antalya ve Cars Rent Antalya dahil olmak üzere, KOVİD-19 sebebiyle araçlarının temiz ve dezenfekte olduğundan emin olmak isteyen ve araç kiralama sağlık ve güvenlik politikalarını güncelleyen Antalya`daki bazı araç kiralama şirketleri

Yakınınızdaki en iyi kiralık araçları bulmak için kapsamlı Cars Rental Antalya car Rental location map`e göz atın.

Son 48 saatte yapılan aramalara göre en ucuz kiralık aracı Hire Car Antalya, Avis, Cars Rental Antalya, Enterprise, 5S Carrental, Cars Rent Antalya Antalya Havalimani Ic Hatlarda hizmet sunuyor (şehir merkezinden 8 km).

Ekonomik (Renault Clio, Renault Megane, Renault Symbol, Ford Focus, Peugeot 301, Citroen C-Elysee veya benzeri), Antalya içinde kiralanan en popüler araç türüdür.

Antalya içinde Orta bir araç kiralamanın günlük fiyatı ortalama olarak 15€ ile 45€ arasında değişmektedir.

Antalya içinde Küçük bir araç kiralamanın günlük fiyatı ortalama 15€ ile 35€ arasında değişmektedir.

Antalya içinde Ekonomi bir araç kiralamanın günlük fiyatı ortalama 15€ ile 35€ arasında değişmektedir.

Popüler Araç kiralama Lokasyonları

Adrasan
Agora Shopping Center
Alanya
Antalya Havalimanı
Antalya Havalimanı (AYT) İç Hatlar
Antalya Havalimanı (AYT) T1
Antalya Havalimanı (AYT) T2
Antalya Şehir Merkezi
Avsallar
Beldibi
Belek
Bogazkent
Camyuva
Cenger
Cirali
Colakli
Denizyaka
Evrenseki
Goynuk
Gundogdu
Havalimanı Ofis
Ilica
Kadriye
Kaleici
Kargicak
Kemer
Kepez
Kestel
Kiris
Kizilagac
Kizilot
Konakli
Konyaaltı
Kumkoy
Kundu
Lara
Mahmutlar
Manavgat
Muratpaşa
Oba
Okurcalar
Olimpos
Payallar
Phaselis
Serik
Side
Sorgun
Tekirova
Titreyengol
Tosmur
Turkler